Kalendarz » Polska

    Brak wydarzeń.

Aktywni 50+

28 stycznia 2013,

Czwarta edycja targów AKTYWNI 50+ w Poznaniu.

 

Sposobem na dobre, ciekawe, zdrowe i długie życie jest aktywność. Coraz więcej osób jest tego świadomych, a aktywność po 50. roku życia staje się dziś po prostu modna. Systematyczne uprawianie sportu, dbanie o kondycję fizyczną opóźnia proces starzenia, wydłuża życie i zapobiega chorobom. Coraz częściej bierzemy to sobie głęboko do serca. Dowodem na to jest wzrost popularności różnorodnych zajęć ruchowych, przyjaznych w dojrzałym wieku, jak choćby nordic walking czy joga. Aktywne życie to także dbanie o sprawność intelektualną, rozwój pasji i zainteresowań., to także chęć do działania, nawiązywanie czy podtrzymywanie więzi społecznych. Coraz więcej osób przekonuje się, że praca na rzecz innych daje wiele osobistej satysfakcji i wypełnia życie nową treścią.

 

 

W dniach 16-17 marca odbędą się w Poznaniu po raz czwarty targi AKTYWNI 50+, promujące m.in. różnorodne formy aktywności i ułatwiające dostęp do nich. Prezentowane na targach produkty i usługi służą utrzymaniu dobrej kondycji i zdrowia, samodzielności, a także poprawie komfortu dnia codziennego. Oferta producentów i usługodawców, organizacji pozarządowych przedstawiana jest w kilku grupach tematycznych: zdrowie, praca i edukacja, podróże, sport, uroda i styl życia, pasje, nowe technologie i media, prawo i finanse. Bogaty program targów, obejmujący tradycyjnie prelekcje, warsztaty, pokazy uzupełniony zostanie w tym roku o porady i konsultacje medyczne, stylistyczne, rentowe i emerytalne. Program kulturalny wzbogacony zostanie, podobnie jak w latach poprzednich, o koncerty artystów scen polskich. Do wzięcia udziału we wszystkich wydarzeniach warsztatowych, kulturalnych i sportowych będzie uprawniał jeden bilet wstępu.

 

 

Tegoroczna edycja targów AKTYWNI 50+, organizowanych we współpracy z Samorządem Województwa Wielkopolskiego i Miastem Poznań przyciągnie z pewnością jej stałych bywalców, jak i nowych gości. Organizatorzy spodziewają się, że liczba zwiedzających wzrośnie w stosunku do roku ubiegłego, kiedy to targi odwiedziło prawie 4.000 osób.

 

www.mtp.pl

Biznes »

3 lutego 2016 Regionalne Property Forum Katowice 11-12 lutego 2016 r. Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach   Główne tematy...
28 stycznia 2016 Europejski Kongres Gospodarczy po raz ósmy zagości w Katowicach Główne nurty tematyczne   Katowice, 28 stycznia...