Kalendarz

22 wrz 2013
niedziela

Bydgoszcz Koncerty familijne

Miejsce: FILHARMONIA POMORSKA im.I.J.PADEREWSKIEGO W BYDGOSZCZY

Filharmonia Pomorska w Bydgoszczy przygotowała w sezonie 2013/2014 ciekawą ofertę dla rodzin z dziećmi. Już we wrześniu zaprasza na pierwszy Koncert Familijny pt: "Koncert Kultury Żydowskiej". Koncerty Familijne to nowy cykl koncertów realizowanych raz w miesiącu w weekend, podczas których słuchacze poznają rodziny instrumentów, style muzyczne, brzmienie orkiestry smyczkowej i dętej, a także kulturę i obyczaje innych narodów. Starannie dobrany repertuar koncertów, atrakcyjna formuła, ciekawe prowadzenie i profesjonalne wykonanie dostarczają wiele wrażeń emocjonalnych i artystycznych oraz zachęcają młodych słuchaczy do poznawania świata muzyki. Gorąco zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym wraz z rodzicami i dziadkami 22 września o godz:11.00.

    Mamy również propozycję dla rodzin z niemowlętami i dziećmi do 2 roku życia - koncerty "Od brzuszka do uszka maluszka". W oparciu o szeroki zakres wiedzy dotyczącej psychologii muzyki, rozwoju słuchu muzycznego oraz metod jej nauczania przygotowujemy wyjątkowe koncerty przeznaczone dla malutkich słuchaczy. Wszystko to odbywa się w specjalnie przygotowanych wnętrzach bydgoskiej Filharmonii otwartej dla najmłodszych melomanów. Najbliższy koncert 22 września w foyer koncertowym o godz: 12.30.
 
    Cała oferta edukacyjnych projektów bydgoskiej Filharmonii: audycji muzycznych w sali kameralnej, audycji wyjazdowych, koncertów familijnych, koncertów dla niemowląt, Muzycznych BAJKOranków,konkursów muzycznych, koncertów dla młodziezy, audycji online na stronie internetowej www.edukacja.filharmonia.bydgoszcz.pl , w załączniku znajdą Państwo afisze najbliższych koncertów rodzinnych z programem i wykonawcami. Zachęcamy gorąco do korzystania z oferty dla rodzin z dziećmi przez cały rok!

FILHARMONIA POMORSKA im. I. J. Paderewskiego
ul. Andrzeja Szwalbego 6
85-080 Bydgoszcz
tel: 52 3210182
www.edukacja.filharmonia.bydgoszcz.pl