Kalendarz

7 cze 2017
środa

Sępólno Krajeńskie I Sępoleński Festiwal Muzyki i Tańca DROGA DO GWIAZD

Miejsce: CKiS w Sępólnie Krajeńskim

I Sępoleński Festiwal Muzyki i Tańca DROGA DO GWIAZD już 7 czerwca!
Zgłoszenia do 20 maja 2014 r.!

Festiwal jest twórczym spotkaniem służącym prezentacji osiągnięć artystycznych i promocji dokonań artystów amatorów. W Festiwalu mogą wziąć udział osoby zajmujące się działalnością artystyczną w dziedzinach: muzyka oraz taniec. Ma on charakter konkursu adresowanego do twórców indywidualnych i zespołów, działających niezależnie bądź w strukturach instytucji.
Konkurs muzyczny przeznaczony jest dla: solistów, zespołów wokalnych, zespołów wokalno-instrumentalnych, zespołów instrumentalnych.
Konkurs taneczny dotyczy amatorskich zespołów tanecznych bądź solistów, poruszających się w dowolnej technice, prezentujących miniaturę, inscenizację, widowisko, spektakl teatru tańca.
Organizatorem Festiwalu o zasięgu ogólnopolskim jest Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.
Projekt składa się z kwalifikacji wstępnych będących etapem wyłonienia finalistów spośród nadesłanych materiałów (zgłoszeń).O doborze finalistów decyduje organizator. Kolejny etap-finał jest rodzajem konkursu z udziałem zakwalifikowanych podmiotów, zwanych finalistami, wyłonionych podczas kwalifikacji. W skład jury I Sępoleńskiego Festiwalu Muzyki i Tańca wchodzą: ANNA JUJKA, ADAM KOŚMIEJA, MAGDA STECZKOWSKA.
Spośród uczestników koncertu finałowego, jury Festiwalu wyłoni zwycięzców, którzy otrzymają nagrody pieniężne.
Wszelkie szczegółowe informacje znajdziecie państwo na stronie internetowej Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim - www.ckissepolno.com.pl