Kalendarz » Polska

    Brak wydarzeń.

Północ-Południe. Konkurs na esej globalny

6 listopada 2013, Kraków

Fundacja Więcej Serca z Krakowa zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie literackim na najlepszy esej dotyczący powiązań Polaków z krajami Globalnego Południa. Prace należy przesłać do 15 listopada 2013.

CO TRZEBA ZROBIĆ?

Aby wziąć udział w konkursie należy napisać esej na temat tego, jaki związek ma nasze codzienne życie z ludźmi w krajach Globalnego Południa. Jak sądzicie – mieszkańcy Afryki, południa Azji, Indonezji czy Ameryki Łacińskiej są zależni od krajów bogatszych, a może to my jesteśmy zdani na nich? Spróbujcie odpowiedzieć sobie na to pytanie. Gdy to zrobicie Wyraźcie swoje zdanie w formie eseju.

Eseje wraz z danymi kontaktowymi

wpisane w "formularzu zgłoszenia pracy"

należy przesłać do 31 października

na adres koordynatora: kczepiel@wiecejserca.org

 

CO MOŻNA WYGRAĆ?

1. Nagrodami będą 3 zestawy książek o tematyce podróżniczej i globalnej od wydawnictwa PoradniaK oraz dodatkowe publikacje różnych organizacji pozarządowych.

oraz

2. Publikacja najlepszych prac w postaci e-booka

Więcej informacji na stronie: http://wiecejserca.org/edukacja-globalna -5/konkurs/

Projekt jest współfinansowany w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w 2013 r.

 

Dane organizatora:

organizator: Fundacja Więcej Serca 
adres: ul. Sołtysowska 1/21 , 31-589 Kraków, woj. małopolskie
tel.: 508 580 866, e-mail: kczepiel@wiecejserca.org
www: http://wiecejserca.org/ 

Oddaj swój głos:
(3)
(>0)

Biznes »

3 lutego 2016 Regionalne Property Forum Katowice 11-12 lutego 2016 r. Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach   Główne tematy...
28 stycznia 2016 Europejski Kongres Gospodarczy po raz ósmy zagości w Katowicach Główne nurty tematyczne   Katowice, 28 stycznia...