Polska: Grudziądz

Dariusz Konicki

fotografia/podróże

O sobie? jestem zwyczajnym 47 letnim facetem z tzw. średniego miasta, nic nadzwyczajnego:-) lubię fotografię, coś "ala" wiersze i kocham historię naszego kraju, nawet tą najtrudniejszą i jak się okazuje również niewygodną w zetknięciu z tzw.poprawnością polityczną. Zarówno w epoce minionej jak i współcześnie.

Działam w Grudziądzkim stowarzyszeniu o nazwie GILDIA DZIAŁAŃ HISTORYCZNYCH ALTE KNOCHEN ( na facebooku jest nasza strona) gdzie kultywujemy historię naszych ziem w czasookresie obejmującym przedział od wieku XIII do XVII. Ot i cały ja :)

mój mail: konik1968 @ wp.pl

 

Ja moge od siebie dodać, że zafascynował mnie skromny Człowiek robiący (razem z innymi) tak wiele, by młode pokolenia, kolejne nasze pokolenia nie zapomniały swych korzeni i czasem (nawet w formie zabawy, albo przede wszystkim w formie zabawy) uczyły się jej i zatrzymywały ją w swej pamieci. Mamy wokół siebie kawał fantastycznej, burzliwej historii. Z jej zasobów możemy czerpać wiele wiedzy i doświadczenia, bez ponownego sprawdzania na sobie. Warto czerpać z wiedzy i doświadczenia minionych pokoleń - a wspaniałe zaangażowanie Dariusza przywraca pamięć tamtych wydarzeń.