Polska: Poznań

A. G.

Paleta wrażeń

A.G.

Patrząc na Jej prace wyczuwa się ogrom ciepła niczym woal otulający cierpienie, smutek i inne emocje trudne do wyrażenia czy ukrycia. Barwy i kreska czy jej załamanie potrafią  wyrażać wiele i to się czuje patrząc na Jej obrazy.

W 2013 roku ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu z wynikiem bardzo dobrym. Jest także absolwentką pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, którą studiowała w PWSZ w rodzinnym Wałbrzychu. Z kolei zawód terapeuty zajęciowego zdobyła w Poznańskim Centrum Edukacji.
Pasjonatka malarstwa i rysunku. Kolorystka. Wrażliwiec.
Jej motto to żyj twórczo
Jej obrazy reprezentują różne style, bo uwielbia testować rozmaite formy wyrazu i przecierać nowe szlaki. Interesują ją kolory i liczne odcienie stanów emocjonalnych: potrafi na przykład namalować wściekłego kota w odpowiednio wściekłych kolorach ;-)
Nie stroni od tematów trudnych i niezmiennie owianych tajemnicą, takich jak  przemijanie, niepłodność, niepełnosprawność. Ciekawią ją także pozytywne stany ducha, na przykład pogodna starość.
Na co dzień pracuje z osobami niepełnosprawnymi jako terapeuta zajęciowy w fundacji AMIKUS. Poczucie humoru pomaga jej w nawiązaniu z nimi bliskich relacji. Cieszy się z każdego sukcesu swoich podopiecznych.