Nasze wybory

Francja Sekcja Polska Collège les Hauts Grillets

Organizowany przez: F Sekcja Polska Collège les Hauts Grillets

Francja

Sekcja Polska

Collège les Hauts Grillets
10 Bd Hector Berlioz
78100 Saint germain en Laye
Tél : 01.30.87.46.20
Fax : 01.30.87.46.49

Dominika Kulig - Opiekun

 

Tomasz Jamet i jego Szklana Góra - pięknie wykonany komiks do międzynarodowego konkursu "Bajka i legenda  świata w życie nam się wplata"

 

http://www.egminy.eu/wystawy,czytaj/2408/774-f-tomasz-jamet-szklana-gora.html

 

Aleksandra Materna - Prządki http://www.egminy.eu/wystawy,czytaj/2362/728-f-aleksandra-materna-przadki.html

 

Katarzyna Guillabert - Sadako chce żyć - przejmująca książka o dziewczynce próbującej zyć po wybuchu bomby atomowej w Japonii  http://www.egminy.eu/wystawy,czytaj/2358/724-f-katarzyny-guillabert-sadako-sasaki.html

 

Maksymilian Kalinka  http://www.egminy.eu/wystawy,czytaj/2204/571-f-maksymilian-kalinka.html

 

Alice Malphettes - Sara i sarenka  http://www.egminy.eu/wystawy,czytaj/2188/555-f-alice-malphettes-sara-i-sarenka.html

 

Clara Daou Pałac Souhaile   http://www.egminy.eu/wystawy,czytaj/1847/204-f-clara-daou-palac-souhaile.html

 

Filip Endle Beowulf    http://www.egminy.eu/wystawy,czytaj/1876/233-f-filip-endle-beowulf.html

 

Mateusz Wojtas - Wielki błąd człowieka    http://www.egminy.eu/wystawy,czytaj/1818/175-f-mateusz-wojtas-wielki-blad-czlowieka.html