Kalendarz »

    Brak wydarzeń.

650. PL Zuzanna Cichańska gimnazjum

1 października 2015,

Polska

województwo łódzkie

Łódź

 

kategoria wiekowa gimnazjum

Publiczne Gimnazjum nr 14 w Łodzi

opiekun: Ewa Kamińska

SUPER WAKACJE


           Tego lata wyjechałam na obóz sportowy do Łodygowic w Kotlinie Żywieckiej. Wyjeżdżaliśmy z Łodzi wcześnie rano, a na miejscu byliśmy po południu. Po drodze mieliśmy tylko jeden postój . Jechaliśmy dwoma autokarami, bo wszystkich uczestników obozu było około 90 osób. Już w autokarze było bardzo wesoło, poznałam nowe koleżanki i kolegów.

         Po przyjeździe wychowawcy zaprowadzili nas do szkoły, w której zamieszkaliśmy. Kwatery mieliśmy w klasach po 8 osób, łóżka były piętrowe, ja wybrałam miejsce na górze.  Zaczęliśmy się rozpakowywać, by potem szybko udać się na pierwszy obiad do stołówki. Szkoła zrobiła na mnie bardzo duże wrażenie, wyglądała jak bardzo ładny hotel. Wokół niej znajdowało się boisko do koszykówki i bieżnia, z których mogliśmy korzystać.

         Mój dzień na obozie wyglądał następująco. O godz. 7:00 mieliśmy pobudkę, robiliśmy poranną toaletę, ścieliliśmy łóżka i o godz. 8:00 było śniadanie. O 9:00 mieliśmy pierwszy trening - same dziewczyny, bo chłopcy trenowali osobno. Obiady mieliśmy o godz. 12:00, później był czas wolny, który z reguły przeznaczaliśmy na odpoczynek . O godz. 14:00 był drugi trening, potem znów czas wolny . Podwieczorek z kolacją mieliśmy o 18:00.

         Podczas pobytu na obozie chodziliśmy na wycieczki w góry. Kilka razy byliśmy na basenie. Pogodę mieliśmy bardzo ładną, raz tylko padał deszcz. Codziennie były organizowane dyskoteki od 19:00 do 22:00 lub 23:00 to w zależności od tego, jak się bawiliśmy. Pobyt na obozie dał mi dużo radości i dzięki niemu zawarłam wiele nowych znajomości. Gdy turnus się kończył, chcieliśmy jeszcze zostać, ale niestety trzeba było wracać do domu. Na dworcu w Łodzi były łzy i długie pożegnania.

         Dalszą część wakacji spędziłam już w mieście. Byłam dwa tygodnie u mojej babci, Halinki. Czas z mamą mojej mamy spędziłam fajnie. Chodziłyśmy sobie na spacery i dużo rozmawiałyśmy.

         Wakacje w tym roku uważam za bardzo udane i chciałabym, aby kolejne były również takie lub jeszcze fajniejsze.

Oddaj swój głos:
(7)
()

Konkursy » Polska

(58)
15 października 2015 - 6 grudnia 2016

Szanowni Laureaci, szanowni Państwo, poniżej do pobrania dyplomy i podziękowania   nagrody dla Laureatów zostana...
(128)
15 października 2015 - 6 grudnia 2016

Protokół Jury „Polskie bajanie”, czyli II edycja międzynarodowego konkursu „Bajka i legenda świata w życie...
(53)
15 października 2015 - 6 grudnia 2016

Polska województwo pomorskie/ powiat słupski/ gmina Słupsk Lubuczewo   kategoria wiekowa dorosły Dom Pomocy...