Kalendarz »

WYNIKI KONKURSU

11 lutego 2016,

Protokół Jury

„Polskie bajanie”,

czyli II edycja międzynarodowego konkursu „Bajka i legenda świata w życie nam się wplata”

z dnia 10 lutego 2016 roku

 

Jury, pod kierownictwem Anny Ciupińskiej, przyznało następujące nagrody (wg. alfabetu):

 

Przedszkolaki szczególne wyróżnienia i nagrody niespodzianki:

Dimitra Aristotelous (Cypr)

Adrian Lihowecki (Łotwa)

Alan Moskal

Aleksander Dowgaluk (Ukraina)

Ewelina Gisicz (Białoruś)

Gabriela Idryan

Martyna Ciąćka

Marlenka (Włochy)

Sofia Koch (Cypr)

Kategoria wiekowa klasy I – III

I miejsce:

Kacper Bober

Maciej Tadeusz Zakolski

II miejsce:

Aleksandra Góralczyk

Karolina Moszkina (Rosja)

III miejsce:

Jan Kozdryk

Daria Stańczak

Paweł Szumski (Grecja)

Kategoria wiekowa klasy IV – VI

I miejsce:

Ewa Kosiba

Roland Simonowicz (Litwa)

Daria Szczypior

II miejsce:

Aleksandra Borowiec

Kinga Kubaczka

Daniel Michałowicz (Białoruś)

III miejsce:

Michał Marcholewski

Kirill Sirotkin (Rosja)

Zuzanna Raszeja

Kategoria wiekowa gimnazjum

I miejsce:

Roksana Dębska

Daria Pozdniakowa

II miejsce:

Anna Biniarz

Katarzyna Jamrozik

III miejsce:

Karolina Bratuś

Neli Żuromska (Białoruś)

Kategoria wiekowa szkoła ponad gimnazjalna

I miejsce:

Michał Dolina

Praca zbiorowa ZSE-U Bytów fotokomiks „Dwunastu braci”

II miejsce:

Beata Knopik

Sabina Minkowska (Litwa)

III miejsce:

Aleksandra Grabowska

Ilona Senger

 

Kategoria wiekowa dorośli

I miejsce:

Agnieszka Gomuła (USA)

Natalia Spatarel (Mołdawia)

II miejsce:

Eugeniusz Banaszek

Regina Sobik

III miejsce:

Bronisława Duszyńska

Beata Obarzanek

Bernarda Woźniak

 

W kategorii C – I, równorzędne, miejsce (także kolejność alfabetyczna):

Adrian Wolf

Aleksandra Mirosława Pławińska

Dom Pomocy Społecznej w Lubuczewie

Zespół szkół w Ugoszczy za prace nr 555 i 554

Stowarzyszenie Edukacyjne MOSTEK

 

Nagroda Egimowiczów/ Internautów:

Wiktoria Zarzecka

 

WYRÓŻNIENIA (w kolejności alfabetycznej):

Dorota Baliul (Litwa)

Emilija Baranauskaite (Litwa)

Martyna Baske

Zuzanna Bobko

Marcin Bocul

Monika Bodenszac

Ewelina Czyżowska

Mikołaj Draber

Antek Fołtyn

Marysia Formela

Maciej Grunholc

Jaśmina Jarszak

Maciej Jarzyna

Martyna Kogut

Justyna Kosielak

Zuza Krupitz

Maria Kwater

Aldona Latosik

Zofia Matysiuk

Wiktoria Metlewicz

Maja Michalak

Maciej Mikołajczak

Iga Mrowińska

Weronika Nasiek

Joanna Nocuń

Grażyna Nowak

Julia Patrzyk

Aleksandra Pawlik

Dawid Piątek

Angelina Ptak

Aldona Pydych

Mikołaj Randak

Roma Rappe

Barbara Skręt

Antonina Stenka

Karolina Stojek

Matylda Szulc (Szwajcaria)

Adrian Szynklarz

Rafał Redlin

Amelia Ruskoń (Białoruś)

Norbert Urbanowicz (Białoruś)

Julia Waszczuk

Kasia Wiskulska

Magdalena Wojciechowska

Julia Wojtaczka

Ola Zając

Jan Zedlewski

Klaudia Zgiet

 

 

Wszystkim Uczestnikom konkursu gratulujemy pomysłów, wspaniałych umiejętności, a przede wszystkim tego, że potrafią i chcą w swym życiu robić coś więcej niż NIC.

Jury w swej pracy zwraca uwagę nie tylko na słowo pisane, ale także na serce w nich zawarte. To samo dotyczy prac plastycznych, przedstawień czy muzyki.

Szczególne podziękowanie dla Henryka Lewickiego, że zechciał wykonać dla potrzeb konkursu swe piękne ilustracje do bajek...

 

Informujemy, że dyplomy, podziękowania będą dostępne do druku do 15 lutego.

Laureaci proszeni są o podanie drogą e-mailową adresów, na które zostaną wysłane nagrody.

 

W imieniu Jury                                                         W imieniu organizatora konkursu

Anna Ciupińska                                                                  Jadwiga Wierzbicka

Oddaj swój głos:
(128)
()

Konkursy » Polska

(58)
15 października 2015 - 6 grudnia 2016

Szanowni Laureaci, szanowni Państwo, poniżej do pobrania dyplomy i podziękowania   nagrody dla Laureatów zostana...
(128)
15 października 2015 - 6 grudnia 2016

Protokół Jury „Polskie bajanie”, czyli II edycja międzynarodowego konkursu „Bajka i legenda świata w życie...
(53)
15 października 2015 - 6 grudnia 2016

Polska województwo pomorskie/ powiat słupski/ gmina Słupsk Lubuczewo   kategoria wiekowa dorosły Dom Pomocy...